Vyrábíme ze široké designové škály – výrobky, které zde představujeme, tvoří jen zlomek naší skutečné produkce. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost. Rozhodnete-li se po čase kuchyni upravit nebo rozšířit, budou dané řady stále dostupné.

Vyrábíme ze široké designové škály – výrobky, které zde představujeme, tvoří jen zlomek naší skutečné produkce. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost. Rozhodnete-li se po čase kuchyni upravit nebo rozšířit, budou dané řady stále dostupné. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost.

Obývací pokoje povětšinou sloužily jako reprezentativní místnosti, kde se scházejí členové rodiny a návštěvy. Jelikož má každý svůj osobitý vkus, tak i obývací pokoje mohou být dosti odlišné. Vyrobíme Vám obývací pokoje přesně podle Vašich představ a přímo na míru. Pro nás individuální požadavky zákazníků nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost.

Jídelní stoly jsou taková centrální místa každého bytu či domu. Právě u nich se setkávají celé rodiny u společných obědů nebo večeří. Rozumíme, že každá rodina je jiná a každá má tudíž i jiné požadavky na vlastnosti stolu. Vyrábíme veškerý nábytek ze široké designové škály a tak si u nás vybere každý. Individuální požadavky zákazníků jsou pro nás samozřejmost.

Vítáme Vás v truhlářství SLZA Vše vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Součástí dodávky je zpracování návrhu a poradenství. Při vyšší ceně zakázky je doprava zdarma. Používáme všechny běžně dostupné materiály.

Pávovská 2a
586 01 Jihlava

Lubomír Slavík+420 602 368 006 Jan Zamrazil+420 602 368 007

info@truhlarstvislza.cz
www.truhlarstvislza.cz