• Kuchyně

  Vyrábíme ze široké designové škály – výrobky, které zde představujeme, tvoří jen zlomek naší skutečné produkce. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost. Rozhodnete-li se po čase kuchyni upravit nebo rozšířit, budou dané řady stále dostupné.

 • Vestavěné skříně

  Vyrábíme ze široké designové škály – výrobky, které zde představujeme, tvoří jen zlomek naší skutečné produkce. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost. Rozhodnete-li se po čase kuchyni upravit nebo rozšířit, budou dané řady stále dostupné. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost.

 • Obývací stěny

  Obývací pokoje povětšinou sloužily jako reprezentativní místnosti, kde se scházejí členové rodiny a návštěvy. Jelikož má každý svůj osobitý vkus, tak i obývací pokoje mohou být dosti odlišné. Vyrobíme Vám obývací pokoje přesně podle Vašich představ a přímo na míru. Pro nás individuální požadavky zákazníků nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost.

 • Stoly

  Jídelní stoly jsou taková centrální místa každého bytu či domu. Právě u nich se setkávají celé rodiny u společných obědů nebo večeří. Rozumíme, že každá rodina je jiná a každá má tudíž i jiné požadavky na vlastnosti stolu. Vyrábíme veškerý nábytek ze široké designové škály a tak si u nás vybere každý. Individuální požadavky zákazníků jsou pro nás samozřejmost.

Vítáme Vás v truhlářství SLZA Vše vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Součástí dodávky je zpracování návrhu a poradenství. Při vyšší ceně zakázky je doprava zdarma. Používáme všechny běžně dostupné materiály.

Pávovská 2a
586 01 Jihlava

Lubomír Slavík+420 602 368 006 Jan Zamrazil+420 602 368 007

info@truhlarstvislza.cz
www.truhlarstvislza.cz